CHP
Manşet Haber 22.10.2012 11:18:18 0

CHP'li kadınlar örgütleri buluşturdu

CHP'li kadınlar örgütleri buluşturdu

Adana(Ulus)--Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Kadın Kolları Başkanlığı, CHP'nin tüm örgütlerini bir araya getirdi.
ATOSEV'de düzenlenen kahvaltıyı kaynaşma, birlik ve beraberlik duygularının pekişmesi bakımından son derece önemsediklerini dile getiren Çinkılıç, 'Tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum' dedi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir dizi etkinliklerle kutlayacaklarını vurgulayan Çinkılıç, 30 Ekim'de ise Kadın Kolları olarak önemli bir panele imza atacaklarını dile getirdi.
KIŞLALI UNUTULMADI
21 Ekim 1999 günü arabasına konulan bomba sonucu hunharca katledilen yurtsever Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ahmet Taner Kışlalı'yı saygıyla anan Çinkılıç, ülkeyi karanlığa götürme sevdasında olanların asla başaramayacağını kaydetti. Suikastler sonucu hayatını kaybeden demokrat, aydın ve yenilikçi tüm gazetecilere rahmet dileyen Çinkılıç, CHP'nin önce yerelde ve ardından ülke genelinde iktidara yürümek için var gücüyle çalıştığını kaydetti.
CHP Adana örgütlerinin tamamının temsil edildiği toplantıya CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Adana Milletvekili Ümit Özgümüş, CHP PM Üyesi Gökçe Pişkin, Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş, Çukurova İlçe Başkanı Mehmet Çelebi, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Polat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları ile İl ve İlçe Kadın Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, İŞKAD Başkanı Av. Elif Doğan Türkmen, Eğitim-İş Adana Şube Başkanı İsa Kayadan, Eğitim-Sen Adana Şube Başkanı Kamuran Karaca, ADD Adana Şube Başkanı Mehmet Göl, Muharip Gaziler Derneği Başkanı Tamer Uman, Minibüsçüler Odası Başkanı Nihat Sözütek, Belediye Başkan aday adayları, eski milletvekilleri, CHP İl ve ilçe eski başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri ile 300'den fazla davetli katıldı.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°