Dansözle manşet olduk
Manşet Haber 4.03.2013 23:14:20 0

Dansözle manşet olduk

Dansözle manşet olduk

Cinayet ve adliye olayları ile gündemde olan Adana bu kez dansöz krizi ile medyanın manşetlerine taşındı. Adana Demirspor Kulübü’nün 72. yıldönümünde ünlü dansöz Didem’in sosyal medyadaki paylaşımı haftaya damgasını vurdu.

Demirspor’un kuruluş yıldönümü TÜYAP Fuar Alanı'nda baloyla kutlandı. Gecenin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz ve Ece Erken üstlenirken Hande Yener konser verdi. Oryantal Didem de gösterisi ve açıklamaları ile ses getirdi.
Baloda konuşmalar yapıldıktan sonra İbrahim Tatlıses'in programlarında yer alarak üne kavuşan oryantal Didem sahneye çıktı. İddiaya göre, Vali Hüseyin Avni Coş 45 dakikalık gecikme ile aynı dakikalarda fuar alanına ulaştı. Oryantal Didem, sahnede menajeri tarafından defalarca uyarıldı ve sonunda dansı yarıda bıraktırılıp kulise dönmesi sağlandı.Oryantal Didem, gecenin ilerleyen saatlerinde sosyal paylaşım sitesi üzerinden dansının yarıda kesildiğini öne sürdü ve 'Adana'yı ve Adanalıları çok severim. Az önce sahnedeyken hayatımda ilk defa bu kadar küçük düşürüldüm. Sahnem yarıda kesildi. Sayın Adana Valisi organizasyona geleceği için apar topar beni sahneden indirdiler” ifadelerine yer verdi.

Sosyal medyadaki bu açıklamaya Vali Hüseyin Avni Coş, anında yanıt verdi, oryantal Didem'in sözlerinin kamuoyunda yanlış bir izlenim doğurabileceğini ifade etti Vali Coş, oryantal Didem’in gösterisinden rahatsızlık duymasının söz konusu olmadığını, açıklamalarının amacının meşhur olmak olarak yorumlanabileceğini kaydetti.

 

 

YAZARLAR

19.5° / 8.9°