Demirçalı: 2013 sorunların çözümünde başlangıç olştursun
Manşet Haber 31.12.2012 10:45:28 0

Demirçalı: 2013 sorunların çözümünde başlangıç olştursun

Demirçalı: 2013 sorunların çözümünde başlangıç olştursun

Adana(Ulus)--CHP Adana Milletvekilialidemircali Ali Demirçalı, 2013 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini, sorunların çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diledi.

Adana Milletvekili  ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Ali Demirçalı, yeni yıl mesajında şöyle dedi:

“Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyoruz.2012 yılında AKP iktidarı nedeniyle yüzümüz pek gülmedi. Cumhuriyet Bayramını yasaklamaya çalıştılar, ODTÜ'ye 5 Bin polisle saldırdılar, babalar evine ekmek götüremediğinden intihar etti, terör hiç olmadığı kadar cesaretlendi, işsizlik, yoksulluk aldı başını gitti.

Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında, herkesin kardeşçe kucaklaştığı, kendisini sosyal hukuk devletinin güvencesinde hissettiği, halkın iktidarını kurana kadar mücadelemize devam edeceğiz.
Tüm bu duygu ve düşüncelerle 2013 yılının ülkemize, ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur, mutluluk getirmesini, sorunlarının çözülmesi için yeni bir başlangıç oluşturmasını diliyor, yeni yılınızı en içten duygularla kutlar saygı ve sevgiler sunarım.”

YAZARLAR

19.5° / 8.9°