Demirçalı: AKP kan kaybediyor
Manşet Haber 27.08.2012 11:09:47 0

Demirçalı: AKP kan kaybediyor

Demirçalı: AKP kan kaybediyor

Adana(Ulus)--CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, İl Başkanı Orhan Sümer,  İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Cinkılıç ve Gençlik Kolları İl Başkanı Gökhan Babayiğit Karaisalı İlçesi Kızıldağ Yaylası’nda vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ak Parti ve MHP’nin kalesi olarak bilinen Karaisalı İlçesi Kızıldağ Yaylasında esnaf ve vatandaşlar CHP heyetine büyük ilgi gösterdi, AKP’yi şikâyet etti.  Yaz aylarında nüfus patlamasının yaşandığı Kızıldağ yaylasına yeterli hizmetin getirilmemesinden ve elektriklerin sık sık kesilmesinden yakınan esnaf, yaşanan terörün çözülmesini istedi. Hayat pahalılığından da yakınan Kızıldağlılar, Büyükşehir Belediyesinin yaylada ve Karaisalı kent merkezine ekmek getirmesi talebinde bulundu.

CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Karaisalı ve Kızıldağ Yaylasının sorunlarını gündeme taşıma sözü verdi. Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın ürettiği ekmeği Karaisalı’ya getirmesinin takipçisi olacağını ifade eden CHP Milletvekili Demirçalı, AKP iktidarının ülkeyi yönetemediğini, terör ve dış politikasının iflas ettiğini kaydetti. AKP’nin kan kaybettiğini de öne süren Ali Demirçalı, “Terör her geçen gün artıyor. Her gün bir şehit haberi ile yüreğimiz yanıyor. Terör olayları her geçen gün artıyor, iktidar buna çare olamıyor.  AKP iktidarının terör politikası iflas etti. Teröre çözüm adresi Oslo değil, TBMM’dir.” şeklinde konuştu.

CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, İl Başkanı Orhan Sümer , Karaisalı İlçe Başkanı Sadullah Karabulut, İl Kadın Kolları Başkanı  Av.Rukiye Cinkılıç , Gençlik Kolları İl Başkanı Gökhan Babayiğit ile kadın ve gençlik kolları yöneticileri   Karaisalı Kızıldağ Yaylası’nda esnaf ziyaretinde bulundu.

 

YAZARLAR

19.5° / 8.9°