Demirçalı: TBMM’nde Adana’nın sesiyim
Manşet Haber 19.08.2012 01:28:38 0

Demirçalı: TBMM’nde Adana’nın sesiyim

Demirçalı: TBMM’nde Adana’nın sesiyim

Adana(Ulus)--CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, TBMM’nde Adana’nın sesi olmayı sürdüreceğini, hedeflerinin yerel seçimleri kazanmak olduğunu, bu seçimlerde AKP’ye Adana’nın gereken dersi vereceğine inandığını söyledi.

Adana Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi Ali Demirçalı, Mimar Erkan Karakaya ile birlikte İl Başkanı Orhan Sümer ve yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. İl Başkanı Orhan Sümer ve yöneticilerle görüş alış verişinde bulunan Ali Demirçalı, parti içi mücadelenin geride kaldığını söyledi. Demirçalı, “Kendi içimizde barışık olmalıyız. Bir olmalıyız. Enerjimizi artık içeride değil dışarıda harcamalıyız. CHP olarak Adana’da yerel seçimlerde iddialıyız. Önce yerelde iktidar olacağız, ilk seçimlerde de CHP’yi iktidara taşıyacağız.” dedi.

TBMM’nde yaptığı çalışmaları anlatan CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı,”Adana’nın sorunlarını meclis kürsüsünden sürekli dile getiriyorum. Partim adına Başbakan ve AKP’li bakanlara sürekli soru önergeleri veriyorum. TBMM çatısı altında yaptığım çalışmalarım hakkında tüm örgütümü bilgilendiriyorum. Tüm sivil toplum kuruluşlarına da çalışmalarım hakkında bilgi veriyorum. Adana’nın Ankara’da, TBMM’ne elçisi olmaya devam edeceğim. Adana’nın sorunlarını TBMM’ne taşımak, sorunların çözümüne katkı koymak, aksaklıkları, haksızlıkları anlatmak görevim. Tüm CHP’li arkadaşlarımdan ve Adanalılardan yardım ve destek istiyorum. Tüm Adanalı bana ulaşabilir. Adana’nın sorunlarını TBMM’ne taşımayı sürdüreceğim.” şeklinde konuştu.

ESNAF KURULTAYI

 

CHP İl Başkanı Orhan Sümer, Adana Merkez ve ilçelerinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Orhan Sümer, Eylül ayı içerisinde esnaf kurultayı yapmayı planladıklarını, bu kurultaya Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu da davet ettiklerini belirterek, “CHP Adana örgütü olarak çalışmalarımızı belediye seçimlerine yoğunlaştırdık. Hedefimiz Adana’da tüm belediyelerini kazanmak. Hazırlıklarımızı yerel seçimler için yoğunlaştırdık.” Dedi.

 

YAZARLAR

19.5° / 8.9°