Demirçalı ve Develi sorun dinliyor
Manşet Haber 30.01.2013 17:19:54 0

Demirçalı ve Develi sorun dinliyor

Demirçalı ve Develi sorun dinliyor


tdeveli_demircaliTürkiye Büyük Millet Meclisinde yaptıkları konuşmalar ve verdikleri soru önergeleriyle dikkat çeken  CHP Adana Milletvekilleri Ali Demirçalı ve Turgay Develi, TBMM’nin tatil olduğu dönemlerinde de memleketlerine gelerek vatandaşların sorunlarını dinliyor.

CHP Adana Milletvekilleri Turgay Develi ve Ali Demirçalı, Yüreğir İlçesinde esnaf ve kahveleri dolaşarak, sohbet edip vatandaşın sorunlarını dinlediler. Develi ve Demirçalı, AKP iktidarının vatandaşı artık yaşanmaz bir hayatın içine sürüklediğini söylediler. CHP’li vekiller işsizlik sorunun büyük boyutlarda, emeklilerin aldıkları maaşlarla evlerini geçindiremedikleri bir ülkede işçi ve memurların üzerine yapılan baskıların ardı arkasının kesilmediğini,  sanayicilerin gün gün eridiğini, AKP iktidarından kurtuluşunun CHP olduğuna belirttiler.

Turgay Develi ve Ali Demirçalı, AKP iktidarına en büyük dersi yapılacak olan yerel seçimlerde yine vatandaşların vereceğine dikkat çekerek şunları söylediler.

“Adana da CHP yerel seçimlere sıkı hazırlanıyor. Adana da CHP yine 1989 yılında olduğu gibi destan yazacaktır. Adana da tüm belediyelerin alınması için İl, İlçe örgütlerimizle birlikte yoğun bir çalışma yapmaktayız. Adanalı hemşerilerimizin desteği ile yapılacak olan yerel seçimlerde belediyeleri alarak, işsizlerimize iş kapılarının açacağız. CHP halkın partisidir. Bizlerin halkımızın refahından başka düşüncemiz yoktur. Adana da yaşıyor ve Adana da yaşayan halkımızın durumlarını en iyi bilen partiyiz. Bizler Meclis çalışmalarımızdan arta kalan günlerimizi memleketimize gelerek halkımızın sorunlarına ortak oluyoruz. Yerel seçimlerden sonra yapılacak olan genel seçimlerde de halkımızın oylarıyla iktidar olacağız ve halkımızın sıkıntılar uzak bir yaşam sürmesi için çaba göstereceğiz. Halkımız bizim için her şeyin üzerinde gelir. Onların sorunları bizim sorunlarımızdır. TBMM de Adana sorunlarını en fazla dile getiren parti CHP’dir. Sorunları dile getirmeye de devam edeceğiz. Çünkü bizim için başka Adana yok.”

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°