Demirçalı’dan Soner Çetin’e ziyaret
Manşet Haber 10.10.2012 01:18:46 0

Demirçalı’dan Soner Çetin’e ziyaret

Demirçalı’dan Soner Çetin’e ziyaret

CHP Adana Milletvekili Ali Demirçalı, Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Soner Çetin’i ziyaret ederek, başarılar diledi.
Yapılan açıklamaya göre, Ali Demirçalı, ziyarette yaptığı konuşmada, “Hedefi olmayan gemiye rüzgar bile yardım etmez. Soner Çetin çok çalışıyor. Ekibiyle birlikte Adana’nın bütün mahallelerinde, sokaklarında o var. Yolu açık olsun” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Soner Çetin ise yerel iktidar mücadelesini başlattıklarını belirterek, “Biz bu mücadeleyi partimiz ya da örgütlerimizin dışında yapmıyoruz. Tanıtıcı bildirilerimiz ve broşürlerimiz her gün evlere, kahvehanelere, köylere gidiyor, binlerce kişiye ulaşıyoruz. İnanıyoruz ki, önümüzdeki yerel seçimlerde tüm merkez ilçeleri kazanacağız. Bizim tek hedefimiz var; O da Adana’yı zaferle taçlandırmak, bu kentte partimizin iktidar bayrağını dalgalandırmak” diye konuştu.
Çetin, Halkla ilişkiler Merkezi adı altındaki seçim bürolarının da örgütlere destek olmak amacıyla oluşturulduğunun da altını çizdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çetin, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Partimiz, mecliste genel sorunlarla ilgili mücadele ediyor. Milletvekilimiz Ali Demirçalı da parlamentoda değerli çalışmalar yapan bir isim. Bizler de partimizin iktidar mücadelesine var gücümüzle destek veriyoruz. Önce yerel iktidar, sonra genel iktidar hedefiyle çalışıyoruz. Eğer genel merkezimiz teveccüh eder de bize bu görevi verirse bir ana karargah oluşturacağız. Projelerimizi ortaya koyup halka ineceğiz. Örgütlerden sorumlu genel Başkan yardımcımız Adnan Keskin, sokak örgütlenmeleri çağrısı yapıyor. Biz sadece sokaklarda değil, apartmanlarda da örgütleniyoruz. Bizim iddiamız büyüktür. Vekilimizin de dediği gibi hedefi olmayan başaramaz. Bizim hedefimiz kazanmak. İddia ediyorum ki bu seçimi alacağız. Örgütlerimiz, milletvekillerimiz, partililerimiz ve tüm halkımızla birlikte el ele verip CHP bayrağını dalgalandıracağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

YAZARLAR

38.6° / 24.6°