Demirspor Derbiye Hazırlanıyor
Manşet Haber 25.02.2014 21:24:54 0

Demirspor Derbiye Hazırlanıyor

Demirspor Derbiye Hazırlanıyor

ads_derbis_hazirAdana Demirsporlu futbolcular cumartesi günü 5 Ocak Fatih Terim’deki derbi maçı için birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Adanaspor ile saat 19.00’da oynanacak olan derbi müsabakasının hazırlıklarına başlayan Adana Demirsporlu futbolcular, “İyi günde kötü günde her zaman için renklerine bağlı kalarak takımlarına sonsuz destek veren taraftarımızla gurur duyuyoruz” dediler.

Yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular olarak hiçbir zaman birlik ve beraberlik ortamından kopmayacaklarının altını çizen mavi-lacivertli futbolcular, “Biz çok büyük bir aileyiz. Erçağ da bu büyük ailenin en önemli parçalarından birisidir. Adana Demirspor’un PTT 1.Lig’e yükselmesinde çok önemli payı olan Erçağ, sahada tüm kalbiyle varlığını ortaya koyuyor. Futbolcular olarak hepimizin ortak amacı başarıya ulaşmaktır. Önümüzde çok önemli karşılaşmalar bulunmaktadır. Her zaman olduğu gibi maç içerisinde skor ne olursa olsun, bu süreçte de taraftarlarımız bizlere olan desteklerini esirgemesinler. 90 dakika sonunda, en iyi sonucu birlik ve beraberlik ortamında yakalayacağız” şeklinde konuştular.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

36.6° / 23.4°