DİŞ HEKİMLERİNE ONUR PLAKETİ
Manşet Haber 19.11.2023 19:16:58 0

DİŞ HEKİMLERİNE ONUR PLAKETİ

DİŞ HEKİMLERİNE ONUR PLAKETİ

Adana Diş Hekimleri Odası Cumhuriyetin 100. Yılına özel düzenlediği; ‘Cumhuriyet Balo’sunda mesleğinde 25-30-35 yılını dolduran diş hekimlerine onur plaketi verdi.

Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) MYK ve MDK Üyeleri, ÇÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuz Yoldaş, Çukurova Belediye Başkan Yardımcısı Dt. Mustafa Selek, Kamu Hastaneleri Daire Başkanı Dr. Ahmet Çomu, akademisyenler ve diş hekimlerinin katıldığı ‘Cumhuriyet Balo’sunda konuşana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, “Üç gün süren, mesleğimizin teknolojik gelişmelerinin anlatıldığı ‘Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kongre’si, başarıyla sonuçlanmıştır. Bilimsel kongremize konuşmacı olarak katılan tüm hocalarımıza, TDB’den gelen MYK Üyelerimize, kongremizin oluşturulmasında emeği geçen tertip komitemize, destek veren firmalarımıza huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Bugünün bizim için ayrı bir anlamı daha var. Cumhuriyetimizi kuran ve sahip çıkan bir neslin çocukları olan duayen meslektaşlarımıza; mesleğimize yıllarını verip, değer kattıkları için oda yönetimi olarak onurlandırmak istedik. Çünkü mesleğimizdeki derin bilgi birikimleri bizleri her zaman etkilemiştir. Yıllar içinde edinilen deneyim ve bilgiler bir insanı mesleğinde duayen yapmaktadır. Mesleğe yeni başlayanlara güzel ve kalıcı miras bıraktığınız gibi onların mesleki şekillenmelerine yardımcı oluyorsunuz. Mesleğimize kattığını değer ve emek için hepinize şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuştu.

Diş hekimliği mesleğinde 25-30-35 yıllarını dolduran  diş hekimlerine plaketleri yine duayen diş hekimleri tarafından verilmesinin ardından Suhar Duru Dans Akademisi bir resital sundu. Gurup Mega’nın çalıp, seslendirdiği güncel parçalar ile geceye katılan dişhekimlerine eşsiz bir gece yaşattı.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°