Diş Hekimlerine plaket
Manşet Haber 10.03.2013 13:46:05 0

Diş Hekimlerine plaket

Diş Hekimlerine plaket

Adana Dişhekimleri Odası ile Ağız Diş Sağlığı Merkezi(ADSM) Adana Büyük Sürmeli Otelinde düzenlediği kaynaşma yemeğinde meslekte 30-31 ve 32 yılını dolduran hekimlere onur belgesi verdi.

Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Dt. Serdar Ak, Adana Şube Yönetimi, Adana Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Gülüstan Özen, yardımcısı Dt. Necla İrteş ile kamu ve özelde çalışan dişhekimlerinin katıldığı kaynaşma yemeğinde konuşan Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman,”İster kamuda çalışsın ister serbest çalışsın hepimiz dişhekimiyiz.” Dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü:

SORUNLARIMIZ AYNI

dishekimi_plaket“ Aynı okullarda okuyup, aynı okullardan mezun olduk, aynı işi yapıyoruz. Birbirimizden farkımız yok. Hepimiz insan sağlığı için çalışıyoruz. Ne kamuda çalışan dişhekimlerinin sorunları farklı nede serbest çalışan dişhekimlerinin sorunları farklı. Sorunlarımız aynı. Kamuda ya da serbest çalışan tüm meslektaşlar olarak Adana’da sorunlarımızı hep beraber el birliği ile çözeceğiz. Ancak birlikte ve beraber olabilirsek bu sorunların üstesinden gelebiliriz. Anca beraber kanca beraber bu işi birlikte götüreceğiz. Şimdi, yıllarca çalışıp, mesleğimize uzun süre hizmet etmiş ve meslekte 30-31 ve 32 yılını dolduran büyüklerimize onur belgelerini vereceğiz. Daha nice yıllar mesleğimizi sürdürmelerini temenni ederken hepsine sağlıklı uzun yıllar diliyorum”

Meslekte 30 yılını dolduran Dt. İbrahim Denli, Dt. Levent Okan Fidanoğlu, Dt. Hüseyin Arı, Dt. Aziz Haytaç, Dt. Gülnur Çulhaoğlu, Dt. Zafer Mülazım oğlu, Dt. Erhan Ünaldı.  Meslekte 31 yılını dolduran Dt. Fevzi Lunkaya, Dt. Mehmet Ertik, Dt. Nebil Akçimen, Dt. Mehmet Akçay, Dt. Bahattin Öztürk, Dt. Ali Başak Tüzün, Dt. Süleyman Karslı, Dt. Ahmet Duran Yazırdağı, Dt. Mehmet Metanet Çulhaoğlu, Dt. Feza Akçimen. Meslekte 32 yılını dolduran Dt. Haydar Tamburoğlu, Dt. Cengiz Özcengiz, Dt. Münevver Zeytinli, Dt. Necah Barut, Dt. Salim Murat Aydın ve Dt. Sabahat Şaşmaz’a onur belgeleri Adana Dişhekimleri Odası Başkanı Dt. Hasan Yaman ve Adana Ağız Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Gülüstan Özen tarafından verildi.

Solea (yalnızlık) orkestrasının seslendirdiği güzel müzik eşliğinde dans edip, oynayan dişhekimleri gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenme fırsatı buldu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°