Doğal Gaz Abonelerine PTT Kolaylığı
Manşet Haber 28.01.2013 10:26:51 0

Doğal Gaz Abonelerine PTT Kolaylığı

Doğal Gaz Abonelerine PTT Kolaylığı

ptt_aksaAKSAGAZ ve PTT, Adana’da yeni bir dönem için yaptıkları işbirliği ile doğal gaz abonelerine daha fazla noktada fatura ödeme imkanı sunmaya başladı.

AKSAGAZ Bölge Müdürü Güngör Ateş, “Abonelerimiz, sayaç okuma işlemi gerçekleştirildikten sonra online olarak PTT sisteminde anında görüntülenebilir hale gelen fatura tutarlarını PTT şubelerinden görebilir ve ödeme yapabilirler. PTT ile yaptığımız bu işbirliği, abonelerimize daha yaygın ve çok noktadan hizmet götürebilecekleri bir fatura ödeme noktası imkanı sunuyor.” dedi.

Adana PTT Bölge Müdürü Hakkı Altunbaş da, PTT olarak AKSAGAZ ile böyle bir işbirliği yapmaktan mutlu olduklarını, hizmetin en kalitelisini sunma amacında olduklarını, İSO 9001 belgesi almak için son aşamaya geldiklerini ifade etti. Altuntaş, “AKSAGAZ’ın tüm aboneleri istedikleri PTT Şubemize gelerek faturalarını ödeyebilecekler. PTT olarak kargo olmak üzere 218 ayrı kalemde vatandaşlarımıza hizmetin en kalitelisini sunmak için çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Öte yandan, Aksagaz PTT ile imzaladığı anlaşma uyarınca, lisans kapsamında yer alan Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Tarsus, Ceyhan, Dörtyol, Toprakkale, Payas, Karayılan, Sarıseki, Denizciler , Bekbele, Nardüzü, Azganlık, Belen, Kadirli, ve Antakya’da doğal gaz abonelerine doğalgaz tüketim borçlarını sorulama ve ödeme konularında kolaylık getirmeyi amaçlıyor.

 

YAZARLAR

38.6° / 24.6°