Dostluk Turnuvası Havuzlu Bahçe’nin
Manşet Haber 25.11.2012 14:56:05 0

Dostluk Turnuvası Havuzlu Bahçe’nin

Dostluk Turnuvası Havuzlu Bahçe’nin

Adana(Ulus)--Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, özellikle Adana’nın güney mahallelerinde oluşturulan takımların katıldığı “Dostluk Turnuvası”nın final maçını izledi.

Final maçının oynandığı Kayışlı’ya giden Zihni Aldırmaz, burada çiçeklerle karşılandı. Kayışlı Muhtarı Bedri Türk ve turnuvaya katılan diğer mahallelerin muhtarları ile vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılanan Zihni Aldırmaz için kurban kesildi, kadınlar aşure ikram etti.

Kayışlı Şehit Onbaşı Haydar Gözel Stadı’nda oynanan Kayışlı-Havuzlubahçe Yağmurspor takımlarının oyuncu ve maçın hakemleriyle hatıra fotoğrafı çektiren Zihni Aldırmaz, en önemli yatırımın gençlere yapılan yatırım olduğunu söyledi.

Adana’daki gençlerin spor yapması için tüm imkanları seferber ettiklerini belirten Zihni Aldırmaz, “Gençlerimizin spor yapması bizim için çok önemli. Burada çok güzel bir turnuva düzenlenmiş gençleriniz dostluk ve kardeşlik içinde mücadele ediyor. Emeği geçenleri kutluyorum. Bizim de gençlerimize ve spor yapmak isteyenlere desteğimiz sürecek” dedi.

Kayışlı Muhtarı Bedri Türk de Dostluk Turnuvası’nın 25 yıldır devam eden güzel bir gelenek olduğunu söyledi. Zihni Aldırmaz’a teşekkür eden Muhtar Bedri Türk, desteklerinden dolayı da teşekkür etti.

Sporcu gençler de Zihni Aldırmaz’a teşekkür ederek, yanlarında olmasından dolayı tezahürat yaptılar ve alkışladılar.

Vatandaşlar da mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Siz neredeyseniz biz de oradayız” ifadesini kullandılar.

Zihni Aldırmaz stattan ayrılırken çocukların ilgisiyle karşılaştı. Çocuklarla sohbet eden Zihni Aldırmaz, onlara oyuncak hediye etti.

Dostluk Turnuvası’nda şampiyonluğu Kayışlı’yı 2-0 yenen Havuzlubahçe Yağmurspor kazandı.

Turnuvada ayrıca Camuzcu, Dağlıoğlu, Mıdık Adaspor, 19 Mayıs Arjantin Gençlik ve Akkapı Umutspor takımları da mücadele etti.

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°