Dreamon gelinlik Adana’da şube açtı
Manşet Haber 30.09.2012 13:03:12 0

Dreamon gelinlik Adana’da şube açtı

Dreamon gelinlik Adana’da şube açtı

Adana(Ulus)--Gaziantep’te 38 yıldan bu yana faaliyette bulunan ve tasarladığı gelinlikleri dünyada 32 ülkeye ihraç eden Dreamon Adana’da da hizmet vereye başladı.
Gazipaşa Bulvarında Dreamon’un şubesi Cemile Özşen tarafından hizmet vermeye başladı. Cemile Özşen, Dreamon’un1974’den bu yana her gün biraz daha büyüdüğüne dikkat çekerek, “22 Avrupa ülkesi başta olmak üzere dünyada 32 ülkeye ihracatı var.Her geçen gün pazar ağını daha da genişleten, İtalya,Fransa,Hollanda,Macaristan ve Polonya’da ajansları bulunan, Gaziantep’te 3000 metrekarelik 7 katlı binasıyla Türkiye’nin en büyük gelinlik showroom/dağıtım merkezine sahip Dreamonartık Adana’da da müşterilerimize hizmet vermeye başladı.” dedi.
Cemile Özşen, Dreamon’un tasarımlarının Serpil Karuserci, ÇağnurKaruserci ve İspanyol tasarımcı IsisCarelBaroni tarafından hazırlandığını ve 3 ayrı koleksiyon oluşturulduğunu söyledi. Özşen şöyle konuştu:
“Dreamon Premium, DreamonSelection ve ONR Fancy olarak adlandırılan koleksiyonlar 250’nin üzerinde modelden meydana geliyor.Dreamon Premium ‘İhtişamından vazgeçmeyen, şıklığın ayrıntılarda gizli olduğunu düşünen gerçek masal prenseslerinin gelinlikleri.’. DreamonSelection “Şıklığı, sadeliği ile yakalayan şehirli kadın” olarak kendini ifade ediyor.Golden Label tasarımları ise kişiye özel tasarlanmış hautecouture modellerden oluşuyor ve sadece Dreamon’un kendi mağazalarında bulunan özel ürünle.İlk defa IF WeddingFashion İzmir fuarında ziyaretçileri ile buluşan tasarımların katalog yüzü olarak ünlü İspanyol top modellerinden ElisabethMaymo ve BernadetaBaltakyte seçildi.”

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°