Durak ve Topçu’dan  ziyaret
Manşet Haber 18.01.2013 00:27:56 0

Durak ve Topçu’dan ziyaret

Durak ve Topçu’dan ziyaret

durak_toroslar2Bölgesel güç birliğini oluşturan Adana Toros Federasyonu’nu ziyaret eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Yüreğir eski Belediye Başkanı Ömer Topçu ile Yüreğir eski Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik, federasyona başarı dileklerinde bulundular.

Federasyon Genel Merkez Binası’nı ziyaret eden Başkan Aytaç Durak, demokrasilerin olmaz ise olmazlarından olan sivil toplum örgütlerine büyük görevlerin düştüğünü belirtip ‘Adana’da bir eksikliği doldurdunuz. Ümit ediyorum ki güzel projelere imza atarsınız. Bizler de sizlere katkı koymak adına verilecek her görevde yanınızda olmak isteriz. Adana için el ele verip çalışmalıyız. Aytaç Durak’ın bu anlamda katkısının sizlerden yana olacağını belirtmek isterim’ dedi.

durak 3Yüreğir eski Belediye Başkanı Ömer Topçu’da yöresel dayanışmanın güzel örneğini veren Toros Federasyonu’nun başarısı için katkı koymaya hazır olduklarını belirtip başarı dileklerinde bulundu.

Federasyon Genel Başkanı Cenap Erol ise Adana’ya hizmetleri olan yerel yöneticileri yanlarında görmekten duyduğu mutluluğa işaret edip ‘Adana için birlikte hareket ederek hizmet vermek için yola çıktık. Biz biriz diyoruz. Bu birlikteliğimizi de önümüzdeki günlerde projelerimizde ortaya koyacağız. Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyarız’ dedi.

Daha sonra Genel Başkan Cenap Erol, Başkan Aytaç Durak ile Yüreğir eski Belediye Başkanı Ömer Topçu ile Yüreğir eski Belediye Başkan Vekili Süleyman Çelik’e federasyonun şiltini takdim etti.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°