Emniyet Müdürü Koza TV’de
Manşet Haber 11.03.2013 17:19:14 0

Emniyet Müdürü Koza TV’de

Emniyet Müdürü Koza TV’de

Adana İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Koza TV ve Kanal A Televizyonu’nu ziyaret etti.

Emniyet Müdürü Gürkan, ziyarette Koza TV ve Kanal A Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin ile bir süre sohbet ederek, görüş alışverişinde bulundu.

emniyet_kozatvYapılan bu görüşmenin ardından ise Selahattin Sekin, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan’a televizyonumuz binasını gezdirerek departmanlar hakkında bilgi verdi. Başta yayın odası olmak üzere İstanbul’dan sonra Anadolu’daki en büyük televizyon stüdyolarını gezen Ahmet Zeki Gürkan, burada bir süre yapılan işleri izledi.

Emniyet Müdürü  Ahmet Zeki Gürkan Koza TV ve Kanal A televizyonunun ortak yapmış olduğu ana haber bültenini büyük bir ilgiyle takip ettiğini söyledi. Gürkan, “ Koza TV’de hakikaten haber sunuş formatı daha çok bizi ilgilendiriyor. İlgiyle takip ettiğimiz ve yorumuz vermesiyle takdir ettiğimiz bir kanal” dedi.

NURS DA TANITILDI

Gürkan daha sonra ize Koza TV ve Kanal A televizyonlarıyla aynı iş merkezinde bulunan Nurs Lokman Hekim Galeria Şubesi’ni ziyaret etti. Nur Lokman Hekim tarafından üretilen ürünleri inceleyen Gürkan, bir çok şifalı bitkinin insan vücuduna sağlamış olduğu faydaları bildiğini söyledi. Şube’de bulunan Nurs Lokman Hekim’in deneyimli ve tecrübeli çalışanından ürünler hakkında bilgi alan Gürkan, kendisinin bazı şifalı bitkileri kullandığını belirtti.

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°