Ders zili çaldı
Manşet Haber 17.09.2012 10:07:33 0

Ders zili çaldı

Ders zili çaldı

Yüreğir Enver Kurttepeli Anadolu Lisesi’nde dün eğitim ve öğretim yılının başlaması nedeniyle bir tören düzenlendi. Öğrenciler ve öğretmenler yeni eğitim yılının heyecanı ile sınıfları doldurdular.
Okul bahçesinde düzenlenen tören İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşu ile başladı. Günün anlamını belirten bir konuşma yapan Okul Müdürü Yusuf Gültekin, ‘Geçen yıl okulumuz son sınıf öğrencileri büyük bir başarı yakalayarak üniversiteyi kazan öğrencilerimle önemli mesafeler kat ettik. Disiplini elden bırakmadan öğrenciye yakışır bir sorumluluk ile tüm öğrencilerimizin çok çalışarak kendilerinden istenilen görevleri yerine getireceklerine inanıyorum. Bizler eğitim kadroları olarak da öğrencilerimizin başarısı için çalışacağız. Yeni öğretim yılı herkese hayırlı olsun’ dedi.
Okul Müdür Yardımcısı Salim Cengiz’in katkılarıyla hazırlanan programda üniversite kazanan geçen yıl mezunu öğrenci ile okula yeni kayıt yapan 9.sınıf öğrencisinin konuşmalarından ardından ders zili çaldı ve öğrenciler sınıfları doldurdu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°