Erdinç, Kültürovayı açtı
Manşet Haber 9.10.2012 19:03:22 0

Erdinç, Kültürovayı açtı

Erdinç, Kültürovayı açtı

Adana(Ulus)--Kültürova Süt Ürünleri’nin Huzurevleri Mahallesi Esentepe’deki 32. şubesini Ak Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç yaptı.
Kültürova Esentepe şubesinin açılışnda AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, süt işletmeciliği ve süt ürünleri konusunda önemli yatırımlar yapıp, şubeler açan, ürünleri modern ve hijyenik bir ortamda üretip, en doğal ve taze bir şekilde tüketiciye sunan Kültürova Süt Ürünlerinin sahibine teşekkür etti.
Ürünlerini en doğal haliyle müşterilerine ulaştırmayı ve en taze ürünleri yedirmeyi hedeflediklerini ifade eden Zeynel Kültüroğlu, 1979 yılında ailece başladıkları süt işletmeciliğini, 2001 yılından bu yana Kültürova Süt Ürünleri adıyla sürdürdüğünü söyledi. Zeynel Kültüroğlu, “Amacımız ürünlerimizi birinci elden tüketicinin sofrasına sunmaktır. Özel araçlarımızla, hijyenik bir şekilde Adana’nın ilçelerinden ve köylerden topladığımız sütleri en doğal haliyle müşterilerimize ulaştırıyoruz” diye konuştu.

Açılışa, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, AK Parti Adana İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci ile çok sayıda davetli katıldı.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°