Facebook’ta Fotoğraf Yarışması
Manşet Haber 20.12.2012 23:53:05 0

Facebook’ta Fotoğraf Yarışması

Facebook’ta Fotoğraf Yarışması

2013 PetStar Takvimi Fotoğraf Yarışması hayvan severlerin yoğun ilgisiyle Facebook’ta devam ediyor.

Kasım ayında Pfizer Türkiye Facebook sayfasında başlayan yarışmada, şimdiye kadar 15 bine yakın kullanıcı, 5.000’den fazla kedi ve köpek fotoğrafını sayfadaki Petstar 2013 uygulamasına yükleyerek ya da oy kullanarak katıldı.

Pfizer Türkiye Hayvan Sağlığı tarafından sekiz yıldır düzenlenen yarışmada başvurular ve oylama sürüyor. Dileyen tüm kedi ve köpek sahipleri, sevimli dostlarının fotoğraflarını Facebook üzerinden paylaşıp, yarışmaya katılabiliyor. 23 Aralık’a kadar http://bit.ly/PetStar13 adresinde devam edecek olan yarışmada şimdiden binlerce fotoğraf yüklendi, yüz bine yakın oy kullanıldı.

PetStar Takvim Yarışmasında katılımcıların ve jürinin oylarıyla dereceye giren en sevimli adaylar 2013 Pfizer PetStar masa takviminde yıl boyu hayvan dostlarıyla birlikte olacak.

Evinizin yıldızı yarışsın, ödüller kazansın!

Facebook üzerinden yapılan yarışmada katılımcılar, fotoğraflarını 4 hafta boyunca sisteme girebilirken, isteyen herkes sayfaya yüklenen birbirinden güzel kedi ve köpek fotoğraflarını oylayabiliyor. Yarışmaya katılmak isteyenler, http://bit.ly/PetStar13 adresine girerek, sevimli dostlarına ait istedikleri sayıda yüksek çözünürlüklü fotoğrafla başvuruda bulunabiliyorlar.

petstar2013Oylama sürecinin ardından en çok oy alan 100 fotoğraf belirlenecek. Jürinin incelemesi sonucunda bu fotoğraflar arasından en çok oyu alan 24 fotoğraf seçilecek. Takvimde yer alacak 12 kedi ve 12 köpek fotoğrafı, bu yılın PetStar 2013 Özel Masa Takvimi'nde yer alacak ve sahipleriyse çeşitli hayvan bakım ürünlerinden oluşan “PetStar” Seti kazanacak.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

40.4° / 25.6°