Gökmen ‘Kardeşlik Türküleri’ile duygulandırdı
Manşet Haber 15.02.2014 13:44:31 0

Gökmen ‘Kardeşlik Türküleri’ile duygulandırdı

Gökmen ‘Kardeşlik Türküleri’ile duygulandırdı

sarki_gokmenAdana’da yaptıkları başarılı etkinliklerle dikkat çeken Çukurova Çağlayan Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, son olarak üyelerine konferanslı, konserli bir sabah programı düzenledi.

Şirin Park otel’de KARSİAD’ın sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik de önce Uzman Dr. Dinçer Erdinç, ‘Şifanınşifresi’ konulu bir sunum yaptı.

Ardından saz ekibiyle birlikte sahne alan Türk Halk Müziği Sanatçısı Gökmen ‘Kardeşlik ‘Türkülerinin yanı sıra 'Mektebin bacaları,Turnalara tutunda gel, ve Gesi bağları' gibi eserleri seslendirdi. Dernek üyeleri zaman zaman Gökmen’inşarkılarıyla duygu dolu anlar yaşadı.

Çukurova Çağlayan Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği, BaşkanıSibel Acembekiroğlu, Dernek olarak bugüne kadar birçok sosyal ve kültürel aktiviteyi hayata geçirdiklerini söyledi. Özellikle eğitim faaliyetlerine önem verdiklerini belirten Acembekiroğlu, Üyelerimizle birlikte stresten uzak bir gün geçirmek istedik. Bize bugün sunum ve şarkılarıyla moral veren konuklarımızı da teşekkür ederiz. Bu tür faaliyetlerimiz devam edecektir”dedi.

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°