Her Kesime İhtiyaç Duyduğu Hizmeti Sunduk
GÜNDEM 13.02.2014 02:30:39 0

Her Kesime İhtiyaç Duyduğu Hizmeti Sunduk

Her Kesime İhtiyaç Duyduğu Hizmeti Sunduk

azim_denizli azim_elektrik_tekSeyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Azim Öztürk, Denizli Mahallesi’nde mahalle halkıyla, İnci Otel’inde iş dünyası temsilcileriyle bir araya geldi.

Bir araya geldiği toplulukları hizmet döneminde gerçekleştirdiği çalışmaların yanında yeni dönem için planlanan projeler hakkında bilgi veren Başkan Prof. Dr. Öztürk’e mahalle halkı ve iş dünyası temsilcileri büyük ilgi gösterdi.

Seyhan Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk Denizli Mahallesi’nde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Bir kahvehanede düzenlenen toplantıda konuşan Prof. Dr. Öztürk, “Hizmet dönemimiz boyunca toplumda en fazla mağdur olmuş kesimlerden başlayarak hizmet ürettik. Kadınlarımız, çocuklarımız, engelli ve yaşlılarımız başta olmak üzere toplumun her kesimine ihtiyaç duyduğu hizmeti sunduk” diye konuştu. Denizli Mahallesi sakinlerine kentsel dönüşüm ve yenileme çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Prof. Dr. Öztürk, “Yeni dönemde bu çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Seyhan Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Azim Öztürk aynı akşam İnci Oteli’nde düzenlenen Elektrik Teknisyenleri’nin katıldığı bir programa konuk oldu. Gecede Elektrik Teknisyenlerine yönelik hizmetleri nedeniyle plaketle ödüllendirilen Belediye Başkanı Prof. Dr. Öztürk, “Meslek örgütlerimizle işbirliğinde çalışmaya yeni hizmet dönemimizde de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

azim_denizli

YAZARLAR

38.6° / 24.6°