Houston belediye Başkanı da ziyaret etti!
Manşet Haber 10.10.2012 13:27:30 0

Houston belediye Başkanı da ziyaret etti!

Houston belediye Başkanı da ziyaret etti!

Houston Belediye Başkanı Annise Parker, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ABD’de de açtığı standı ziyaret etti. Adana hakkında bilgi alan Houston Belediye Başkanı Parker, 20. Altın Koza Film Festivali’ne davet edildi.
ABD’nin Teksas eyaleti Houston şehrinde düzenlenen İpekyolu Festivali’ni, Amerikalılar ve Türk heyetinden sonra Houston Belediye Başkanı Annise Parker de ziyaret etti. Başkan Parker’i karşılayan Ulaşım Dairesi Başkanı Ferat Yüksel, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ın selamını ve Adana’ya davetini iletti. Adana hakkında Parker’e bilgi veren Ferat Yüksel, Altın Koza Film Festivali’ni de anlattı.
Çukurova bölgesi, Adana ve Altın Koza etkinliklerinin yer aldığı kitaplar hediye eden Yüksel, Başkanvekili Zihni Aldırmaz adına Başkan Parker’i önümüzdeki yıl yapılacak Altın Koza Film Festivali’ne davet etti.
Adana’yı tanımaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Annise Parker, her iki şehrin ilişkilerini geliştirecek her türlü adımı atmaktan büyük memnuniyet duyacağını ifade etti. Stant görevlisi Enes Sönmez de Annise Parker’e Adana yöresine ait cezerye ikram etti.

YAZARLAR

40.9° / 23.3°