Kadınları cezaevinde ziyaret edecekler
Manşet Haber 5.03.2013 12:49:36 0

Kadınları cezaevinde ziyaret edecekler

Kadınları cezaevinde ziyaret edecekler

Adana(Ulus)--5 Ocak Lions Kulübü Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesinde bir araya gelerek projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu. Kulüp Başkanı Naime Arıcıoğlu, Kadınlar gününde Ceza evinde bulunan mahkum kadınları ziyaret edeceklerini söyledi.

5ocak_lions5 Ocak Lions Kulübü Başkanı Naime Arıcıoğlu, yıl içinde planladıkları projeleri hayata anlatarak, bunlardan birinin de cezaevi ziyareti olduğunu, Dünya Kadınlar gününde böyle bir ziyareti gerçekleştirmeyi uygun bulduklarını ifade etti. Arıcıoğlu,” Cezaevinde kader mahkumu olan kadınlarımıza moral vermek amacıyla ben ve arkadaşlarım 8 Mart’ta onlarla birlikte olarak güzel bir gün geçireceğiz. Bize bu konuda yardımcı olanlara ve kulüp üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”dedi.

KÜTÜPHANE YAPTIRACAKLAR

5 Ocak Lions Kulübü olarak, eğitim, sağlık ve çevre konularında da birçok çalışma yürüttüklerini kaydeden Naime Arıcıoğlu, kulüp olarak bu yıl içinde Adana’da bir okulda büyük bir kütüphane yaptırmayı hedeflediklerini belirtti. Arıcıoğlu,” Eğitim bizim için öncelikli. Bu nedenle pilot olarak belirlenen okulda güzel bir kütüphane yaptıracağız. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Önümüzdeki günlerde bu çalışmamızın ürününü ortaya çıkacak. Çok mutluyuz. Kulüp olarak bu konuda bize destek olan yetkililere ve çalışmalarımızı birlikte yürüttüğümüz arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bunda böyle de planladığımız projelerimizi birer birer hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

 

 

YAZARLAR

19.5° / 8.9°