Kaplan Göz Göz’e hazırlanıyor
Manşet Haber 7.03.2013 11:49:52 0

Kaplan Göz Göz’e hazırlanıyor

Kaplan Göz Göz’e hazırlanıyor

Adana(Ulus)--Tavşanlı Linyit deplasmanından bir puanla dönen Adanaspor Pazar günü oynayacağı Göztepe maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

as_yenifotoÖğleden sonra  A2 takımla hazırlık maçı oynayan Toros Kaplanlarında tek eksik olan Ali Zorlu takımdan ayrı çalıştı.Teknik Direktör Levent Eriş her iki yarıda farklı kadroları denerken maç öncesinde oyuncuları ile kısa bir toplantıda yaptı.

Sarı kart cezalısı oldukları gerekçesi ile Tavşanlı maçında forma giyemeyen Sedat,İlkem,Mbilla ve Kibong’un cezaları sona erdi.Takımda 3 sarı kartlı olarak Fevzi bulunuyor.

A2 takımla oynanan hazırlık maçı öncesinde Teknik Direktör Levent  Eriş kulübede oyuncuları ile sohbet etti.Her futbolcusu ile yakından ilgilenen deneyimli teknik adam hazırlık maçını da dikkatle izledi.

Uzun zamandır kendi evinde günüz maçı oynamayan Adanaspor Pazar günü Göztepe ile saat 15:00’da karşılaşacak.Daha sonra Turuncu Beyazlı takım Samsun’da yine gece maçı oynayacak.

Adanaspor Basın Sözcüsü Bülent Uzel ligin son maçına kadar mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi.Ligde alınan her puanın önemli olduğunu söyleyen Uzel’’ Her maçımızı kazanmak için sahaya çıkıyoruz.Fakat alınan her puan altın değerinde.Pazar günü kendi evimizde çok önemli bir maç oynayacağız.Mutlaka 3 puanla ayrılıp zirve yarışımızı sürdürmek istiyoruz.Kendi sahamızda oynayacağımız maçları kazanırsak  avantajımızı devam ettiririz’’dedi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

16.5° / 10.5°