Karakuş
Manşet Haber 7.10.2012 18:27:35 0

Karakuş'tan Çetin’e destek

Karakuş'tan Çetin’e destek

CHP Seyhan İlçe Başkanı Reşit Karakuş; yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin’i ziyaret etti.
Reşit Karakuşi CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin’e yaptığı ziyarette çalışmalarında başarılar dileyerek, ’’ Yaptığınız çalışmalarınızı, geçmiş dönemlerde partimize yaptığınız hizmetlerinizi, partiye olan sevginizi, bağlılığınızı örgütümüz ve Adana halkı takdirle karşılıyor, Yurttaşlarımız sizin broşürlerinizi ve mahalle gezilerinizi, kurum kuruluşlara yaptığınız ziyaretlerinizi gördükçe; CHP yerel seçime hızlı çalışıyor diyorlar, yaptığınız bu çalışmalar Adana da partimizi gündem de tuttuğu gibi bir halk söylemini de haklı çıkarıyor, yani erken kalkan hızlı yol alır, bu bağlamda; biz Seyhan İlçe örgütü olarak çıktığınız bu onurlu yolda size başarılar diliyoruz.‘’dedi.

Yerel yönetimlere aday olmayı düşünen herkesin bu aday adaylığı sürecinde Soner Çetin’ inin yaptığı cesur çıkışı yapmaları parti tabanının beklentisi olduğunu da vurgulayan Karakuş ’’ Bizce; bir yerlerden destek alınması gerekiyorsa destek alınması gereken yer; partimizin örgütleri ve halkımızdır. Sayın Soner Çetin’de bu yolu izlemeyi tercih etmiştir: Biz Seyhan İlçe Örgütü olarak yerel yönetimlere aday adayı olmayı düşünen diğer arkadaşlarımızın aynı yolu izlemelerini öneriyoruz ‘’dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Aday adayı Soner Çetin, Seyhan İlçe Başkan ve yöneticilerinin ziyaretinden mutlu olduğunu söyledi. Çetin, “Seyhan İlçe Örgütümün yol arkadaşlarımla birlikte buraya destek amacıyla yaptığı ziyaret nedeniyle İlçe Başkanıma, yönetim kurulu arkadaşlarıma ve partililerime teşekkür ediyorum; sizlerin de bu güzel desteğiyle partim bana bu görevi layık görürse tek hedefim sosyal belediyecilik ilkeleriyle Adana halkına hizmet etmek ve belediyeyi Adanalılarla birlikte yönetmek ’’dedi.


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°