Kenan Evren Asfaltlanıyor
Manşet Haber 9.02.2014 15:16:16 0

Kenan Evren Asfaltlanıyor

Kenan Evren Asfaltlanıyor

kenanevren_asfalt (3)Adana Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Kenan Evren Bulvarı’nda sürdürdüğü asfalt çalışmasında sona geliniyor. “Adana’nın Yolları Baştan” sloganıyla kentin tüm ana caddelerini asfaltlayan, bunu yaparken eski asfaltın üzerine döküm gerçekleştirmek yerine, önceki asfaltı sökerek çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, pazar günü de çok sayıda iş makinesi ve  42 ton asfalt taşıyabilen kamyonlarla faaliyet göstermeye devam etti.

Kenan Evren Bulvarı’nda bir yöndeki asfalt çalışmalarının bitirildiğini, kuzey yönüne doğru trafik akışının gerçekleştiği yolda da asfaltlamanın yoğun şekilde devam ettiğini belirten Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, “Hemşehrilerimize verdiğimiz kaliteli asfalt sözünü tam anlamıyla yerine getiriyoruz. ‘Adana’nın yolları baştan’ sloganının gereği olarak kentin tüm ana caddelerini asfaltlıyoruz. Hafta sonu da Kenan Evren Bulvarı’nda ekiplerimiz, inanılmaz bir yoğunluk ve özveriyle eski asfaltı sökmeye, yenisini dökmeye devam etti. Adana Büyükşehir Belediyesi, asfalt çalışmalarının tamamlanması için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyor. Adanalıların bu çalışmamızdan çok memnun olduğunu biliyoruz ve bu memnuniyet bize bütün yorgunluğumuzu unutturuyor” dedi.

Kenan Evren Bulvarı’nda bir yandan asfalt çalışması sürerken, bir yandan da ASKİ ekipleri, koordineli işbirliğini sürdürerek, asfalt dökülmeden önce bitirilmesi gereken çalışmaları gerçekleştiriyor. Asfalt dökümün ardından anında yapılan yol çizgi çalışması da, Adanalıların geçmiş dönemlerde görmeye pek alışkın olmadığı görüntüler oluşturuyor.

kenanevren_asfalt (1) kenanevren_asfalt (2)

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°