Kılçdaroğlu, Adana gençlik kolları ile görüştü
Manşet Haber 8.11.2012 10:00:44 0

Kılçdaroğlu, Adana gençlik kolları ile görüştü

Kılçdaroğlu, Adana gençlik kolları ile görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Yüreğir ve Çukurova Gençlik Kolları, CHP Grup Toplantısı'na katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları ve milletvekilleriyle de görüşen gençler TBMM ve CHP Genel Merkezi'nde çeşitli temaslarda bulundu.

Adana milletvekili Ali Demirçalı'nın misafir ettiği Hacı Karaaslan, Murat Şimşek, Emre Koşak ve Cihan Katar görüşmelerin kendileri ve Adana siyaseti açısından çok olumlu sonuçlar doğurduğuna dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yarım saat sohbet etme fırsatı bulan gençler, Kılıçdaroğlu'na Adana siyaseti, sorunları ve yerel seçim süreci hakkında görüşlerini bildirdi. Toplantıda siyasetten ekonomiye, gençlik politikalarından istihdama kadar birçok konuda fikir alışverişinde bulunan genç CHP'liler ,1989 yerel seçimlerinden bu yana Adana çapında iktidar olamadıklarının sıkıntısını yaşadıklarını vurguladılar.

Adana'nın bir zamanlar solun kalesi olduğunu, doğru adaylarla, programlı ve örgütlü bir çalışma gerçekleştirildiği takdirde rahatlıkla seçim alınabileceğini beliren genç CHP'liler, Muharrem İnce, Gürsel Tekin, Umut Oran, Nihat Matkap, Emine Ülker Tarhan, Bihlun Tamaylıgil ve birçok milletvekiliyle Adana ve Türkiye gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Gençler, ilçe örgütleriyle eşgüdümlü olarak gerçekleştirmeyi düşündükleri yeni projeleri parti programı kapsamında hayata geçirme konusunda kararlı olduklarını sözlerine eklediler.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°