MMO’dan İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kongresi
Manşet Haber 30.09.2012 13:04:43 0

MMO’dan İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

MMO’dan İşçi Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

Adana(Ulus)--TMMOB Makina Mühendisleri Odası tarafından düzenlenen 7. Ulusal İşçi Sağlığı ve Güvenliği kongresinin 18-22 Nisan 2013 tarihinde Adana’da Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde yapılacağı bildirildi.
MMO Adana Şubesi toplantı salonundaki 7. Ulusal İşçi Sağlığı ve Güvenliği kongresi Düzenleme Kurulu ilk toplantısına MMO Yönetim Kurulu Üyeleri Bünyamin Aydın, Bedri Tekin, MMO Şubelerinden Düzenleme Kurulu Üyeleri, MMO Adana Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Kongre Yürütme Kurulu Üyeleri ve MMO Adana Şube Müdürü katıldı.
MMO Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı, kongrenin 2 yılda bir düzenlendiğini, 2013 yılında yapılacak 7. Ulusal İşçi Sağlığı ve Güvenliği kongresi hazırlıklarına başladıkların, düzenleme kurulunun da ilk toplantısını yaptığını söyledi. MMO Şube Müdürü Elif Doğruyol, kongre düzenleme kurulu üyelerine hazırlık çalışmaları hakkında bilgi verdi. Düzenleme Kurulu, kongrede ele alınacak bildiri, panel, konferans konuları ile kongre afişi, kongre duyurusu gibi hazırlık çalışmalarını değerlendirdi.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°