MMO’dan Rektör Kibar’a ziyaret
Manşet Haber 7.10.2012 14:28:17 0

MMO’dan Rektör Kibar’a ziyaret

MMO’dan Rektör Kibar’a ziyaret

Adana(Ulus)--TMMOB Makina Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Hüseyin Atıcı ve Yönetim Kurulu üyeleri Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar’ı ziyaret etti.
MMO Şube Başkanı Hüseyin Atıcı, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’a görevinde başarılar diledi, Adana’da yapılacak Ulusal İşçi Sağlığı ve Güvenliği kongresi hakkında bilgi verdi. Atıcı, kongrenin 2 yılda bir yapıldığını, 18-22 Nisan 2013 tarihinde 7. Ulusal İşçi Sağlığı ve Güvenliği kongresinin Adana’da yapılacağını belirterek, kongreyi Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’nde yapmak istediklerini belirterek bu konuda destek istedi.
Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar, kongre merkezi inşaatının devam ettiğini, yılsonuna kadar bitirmeyi hedeflediklerini, ödenek konusunda bir sıkıntının olmadığını söyledi. Rektör Kibar, “Kongre merkezimizin yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Ancak o tarihe kadar nasıl bir yöntemle işletileceği konusunda çalışmalarımız olacak. Hazır olursa MMO’nun İşçi Sağlığı ve Güvenliği kongresinin merkezimizde yapılması konusunda sorun olmaz. İşletmeye açılmaz ise Mithat Özsan Amfimizde yapılabilir.” şeklinde konuştu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°