“ODALARIMIZ ÖNEMLİ İŞLER ÜSTLENMEKTEDİR”
Manşet Haber 29.09.2023 20:37:47 0

“ODALARIMIZ ÖNEMLİ İŞLER ÜSTLENMEKTEDİR”

“ODALARIMIZ ÖNEMLİ İŞLER ÜSTLENMEKTEDİR”


Vali Yavuz Selim Köşger, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç ile Ticaret Odası Başkanı Yücel Bayram’ı ziyaret etti. Vali Köşger,”Ekonomimizde kilit rol oynayan ticaret ve sanayi hacmini geliştirmek adına odalarımız önemli işler üstlenmektedir.” diye konuştu.

İlk olarak Sanayi Odasına giden Vali Köşger, burada yönetim kurulu üyeleriyle toplantı salonunda bir araya gelerek Adana Sanayi Odasının faaliyetleriyle ilgili bilgi aldı. Daha sonra Adana Ticaret Odasını ziyaret eden Vali Köşger, Başkan Yücel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı.

Tarihten günümüze önemli bir ticaret şehri olan Adana’nın ticari potansiyelinin konuşulduğu ziyaret sırasında kısa bir değerlendirmede bulunan Vali Köşger, “Coğrafi konumu ve sahip olduğu diğer potansiyellerin bir avantajı olarak Adana, tarihin her döneminde önemli bir ticaret ve sanayi kenti olmuştur. Günümüzde de ülkemizin bu alandaki öncü kentlerinden olan şehrimizin ekonomimizde kilit rol oynayan ticaret ve sanayi hacmini geliştirmek adına odalarımız önemli işler üstlenmektedir. Bizler de imkânlarımız ölçüsünde ilimizin üretim ve yatırım olanaklarının geliştirilmesi yönünde yapılan çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

40.4° / 25.6°