Öğrenci Meclisine belediye desteği
Manşet Haber 7.09.2012 22:00:59 0

Öğrenci Meclisine belediye desteği

Öğrenci Meclisine belediye desteği

Adana Büyükşeihr Belediyesi Kent Konseyi Öğrenci Meclisi üyeleri Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı ziyaret etti.
Çalışmaları hakkında Zihni Aldırmaz’a bilgi veren Kent Konseyi Öğrenci Meclisi Başkanı Miraç Tunç, hayata geçirmek istedikleri projeleri anlattı.
Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde kendilerine büyük ilgi gösterildiğini ve bundan mutluluk duyduklarını belirten Miraç Tunç, “Biz çeşitli projeler hazırladık. Öncelikle gençlerimizin kentimizin tarihi ve doğal güzellikleri ile müzelerini gezmelerini, tanımalarını istiyoruz. Çünkü Adana bu konuda çok şanslı. Bu çalışmamızda ve diğer çalışmalarınızda bugüne kadar olduğu bundan sonra da desteğinizi bekliyoruz” dedi.
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, pırıl pırıl gençlerin sivil toplum kuruluşlarında görev almasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gençlerin her türlü faaliyetinde desteğe hazır olduğunu vurgulayan Zihni Aldırmaz, “Biz nüfusu genç bir ülkeyiz. Adana da genç bir nüfusa sahip. Gençlerimizi ve kadınlarımızı ekonomiye kazandırırsak ülke olarak çok daha başarılı oluruz. Gençlerimize ne kadar destek versek azdır. Her konuda projelerinizi bekliyorum. Desteğe hazırım” şeklinde konuştu.
Zihni Aldırmaz, gençlerden başarılı öğrencilerin periyodik aralıklarla ödüllendirileceği bir proje hazırlamalarını da istedi.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°