ŞAMPİYONLUK KUPASINI  AKAY
Manşet Haber 9.09.2023 18:01:41 0

ŞAMPİYONLUK KUPASINI  AKAY'A ARMAĞAN ETTİLER

ŞAMPİYONLUK KUPASINI  AKAY'A ARMAĞAN ETTİLER


Konya'da yapılan Spor Toto Atletizm Birinci Lig final yarışlarında şampiyon olarak Süper Lige yükselen Seyhan Belediyespor Kulübü Kadın Atletizm takımı, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay'ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür edip, şampiyonluk kupasını Akay’a armağan ettiler.

Atletizm sporunun temel branşlar arasında yer aldığını dile getiren Başkan Akay, bu nedenle atletizme büyük önem verdiklerini belirterek, 'Kadın atletizm takımımızın elde ettiği şampiyonluk da takımımızın kupalarıyla bizleri ziyaret etmesi de çok gurur verici. Antrenörlerimizi ve sporcu kızlarımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum' dedi.

'KALICI OLMAK LAZIM'

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün Süper Lig’deki  tek Adana takımı olduğunu belirten Başkan Akay, 'Kulübümüzün ligde kalıcı ve başarılı olması için imkanlar dahilinde desteğimizi sürdüreceğiz. Başarıya gidilen yolda takımımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz' şeklinde konuştu.

Seyhan Belediyespor Kadın Atletizm takımı antrenör ve sporcuları da desteklerinden dolayı Başkan Akay'a teşekkür edip Süper Lig’de de başarılı sonuçlar almaya devam etmek için büyük özveride bulunacaklarını söylediler.Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

40.4° / 25.6°