Sanayi Odası Meclisinde
Manşet Haber 30.01.2013 17:13:31 0

Sanayi Odası Meclisinde 'Plaket' sevinci

Sanayi Odası Meclisinde 'Plaket' sevinci

Adana(Ulus)-- Sanayi Odası Meclisi'nde plaket HEYECANI yaşandı. 2009 - 2013 dönemi Meclis üyelerine Vali Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz'ın katıldığı törenle plaketleri verildi.

Plaket töreninin açılışında konuşan ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Sürenkök,  Sanayi Odası’nın 2009- 2013 döneminde çok önemli bir ilk yaşandığını belirterek,  Meclis ve Yönetim Kurulu’nda tüm kararların oybirliğiyle alındığını bildirdi. “Tüm arkadaşlarımız işinden, evinden, eşinden, çocuklarından fedakarlık ederek amatörce, maddiyat ilişkisi olmadan görev yaptılar” diyen Sürenkök, Adana sanayisine yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Seçimlerin karşılıklı anlayış ve centilmenlik içerisinde geçmesini amaçladıklarını vurgulayan Sürenkök, “Göreve talip olacaklar, daha iyi Sanayi Odası, Adana ve Türkiye olması için çaba gösterecektir. Önemli olan, görevden ayrıldıktan sonra birbirimizin yüzüne bakacak, sokakta karşılaştığımızda selam verecek durumda olmamızdır” dedi.

sanayiplaketVali Hüseyin Avni Coş da, üreten, istihdam eden ADASO Meclis üyelerinin hizmet dönemlerini tamamlamaları nedeniyle düzenlenen plaket töreninde bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Vali Coş, “Tüm kamu hizmetlerinde aslolan bayrak yarışı şeklindeki bir önceki ekipten teslim alınan hizmet bayrağını daha ilerilere götürmek için çalışmaktır” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ise, 2012 yılının, Vali Coş başkanlığında odalarla kucaklaşıldığı, her fırsatta birlikte olunduğu ve bir masa etrafında konuşulduğu bir dönem olduğunu belirtti. Aldırmaz, “Önümüzdeki süreçte çok önemli çalışmalar yapacağımız ve işler başaracağımız inancındayım” diye konuştu.

Törende, Adana Sanayi Odası Meclisi’ni onurlandırmalarından dolayı Vali Hüseyin Avni Coş ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’a şükran plaketi verildi.

 

YAZARLAR

19.5° / 8.9°