“Sarıçam’ın Çehresini Değiştireceğiz”
Manşet Haber 14.02.2014 11:50:35 0

“Sarıçam’ın Çehresini Değiştireceğiz”

“Sarıçam’ın Çehresini Değiştireceğiz”

cumali yakan-koy gezileri (1)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam Belediye Başkan Adayı Cumali Yakan, Sarıçam’da başta imar sorunu olmak üzere hemşehrilerinin öncelikli sorunlarına neşter vuracağını söyledi.

Çalışmaları kapsamında Sarıçam’ın Deliçay, Karayusuflu, Sarıklı, Tülüler, Eğiciuşağı, Maltepe ve Hocalı köylerini gezen Yakan, Atatürk’ün ‘Köylü milletin efendisidir’ sözünü hatırlatarak, Sarıçam’da köylülerin baş tacı edileceğini kaydetti.
Yüreğir Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Ünal’ın desteğini alarak Sarıçam’ın tüm bölgelerinde etkin programlarına yenisini ekleyen Cumali Yakan, Sarıçam’ın adeta terk edilmiş bir görüntü sergilediğini, köylülerin hiçbir sorunuyla ilgilenilmediğini ifade etti. Cumali Yakan, “Sarıçam’da yeni imar planlarıyla ilçemizin çehresini değiştireceğiz. Baraj Gölü çevresindeki çağdaş uygulamalarla Sarıçam’ın turizme kazandırılabileceğini kanıtlayacağız. Çukurova Üniversitesi ve Organize Sanayi Bölgesi ile ortak çalışma yürütmenin gayretinde olacağız. Hemşehrilerimizin modern bir ilçede yaşamasının önünü açacağız. Sosyal ve ekonomik projelerimizle ilçemize hem yatırımcı getireceğiz hem de işsizlik oranını asgari düzeye indirgeyeceğiz” dedi.

cumali yakan-köy gezileri (3)

 

 

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°