Şeffaf otopark ihalesi !
Manşet Haber 23.12.2012 14:44:13 0

Şeffaf otopark ihalesi !

Şeffaf otopark ihalesi !

Adana(Ulus)--burhan_secmen Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Yeni Adana İmar İnşaat A.Ş.’nin Sarıhamzalı Köyü  yakınlarındaki Nakliyatçılar  Sitesi otoparkının basına açık bir ihale ile kiralanacağı açıklandı.

Yeni Adana İmar İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Burhan Seçmen, “şeffaf ihale” sistemi ile gerçekleştirdikleri ihalelerin vatandaş ile kurumlar arasındaki karşılıklı güven olgusunu pekiştirdiğini söyledi. Seçmen yaptığı açıklamada, “Nakliyatçılar Sitesi otoparkını 2 yıllığına kiraya vereceğiz. Bu kiralama konusu için yapacağımız ihale şirketimizin merkezinde gerçekleştirilecektir. İhalenin muhammen bedeli KDV hariç 720 bin liradır. İlk yıl kira bedeliö ihale bedeline göre hesaplanacak, ikinci yıl üfe üzerinden hesaplanarak artış oranına göre tesbit edilecektir” dedi.

Seçmen, daha önceden ilan yolu ile duyurulan ihale nedeniyle katılımcılardan gelen kapalı zarflı tekliflerin saat 11.00’de açılacağını belirterek, “İhale şartlarına uygun teklif verenler ve ekonomik yeterliliği sağlayan katılımcılarla yine basına açık ve şeffaf olarak saat 14.00’de açık arttırma ile ihaleyi gerçekleştireceğiz. İhaleye tüm basın kuruluşlarını bekliyoruz” diye konuştu.

 

YAZARLAR

19.5° / 8.9°