Seyhan Belediyesinden spor tesisi
Manşet Haber 2.03.2013 14:46:32 0

Seyhan Belediyesinden spor tesisi

Seyhan Belediyesinden spor tesisi

Seyhan Belediyesi amatör sporcular için Bahçeşehir’de spor tesisi yaptırdı. Belediye Başkanı Azim Öztürk ,“Yaptığımız tesis gelecek nesillere hediyemiz olsun” dedi.

Belediye Başkanı Azim Öztürk, Gençlik ve Spor il Müdürü Fazlı Bayram Hadi, ASKF Başkanı Ali Gülleri, AADB Başkanı Mehmet Sümer,  AHD Başkan yardımcısı Ercüment Tapçı, Adana futbol il temsilcisi Mehmet Çiftçi, ASKF Başkan yardımcısı Ahmet Bozan, Seyhan Belediye spor genel kaptanı Sedat Sefil ile birlikte Seyhan Belediyespor tesislerini gezerek bilgi aldı.

azimspor_tesisiBahçeşehir Mahallesinde inşa edilen Spor Tesisini gezen Belediye Başkanı Azim Öztürk ve beraberindeki heyet yapılmış olan devasa esere hayran kaldılar. Öztürk, “Seyhan Belediye spor olarak 9 kategoride lige girmiş durumdayız, hemen hemen tüm kategorilerde play-off’ta oynuyoruz, devre arasında 2 oyuncumuzu Buca spora verdik. Başta Adana Demirspor ve Adana spor olmak üzere Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş’ın alt yapısına da futbolcu kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Belediye Başkanı Prof. Dr. Azim Öztürk, Seyhanlıya kazandırdığımız birçok kalıcı eserlerde olduğu gibi yaptığımız bu spor tesisimizi tüm gelecek nesillere armağan ediyorum” diye konuştu.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°