Seyhan’da kurban kesim yerleri açıklandı
Manşet Haber 21.10.2012 12:44:35 0

Seyhan’da kurban kesim yerleri açıklandı

Seyhan’da kurban kesim yerleri açıklandı

Adana(Ulus)--Seyhan Belediyesi vatandaşların huzur içerisinde bir Kurban Bayramı geçirebilmeleri için ilçe sınırlarında Kurban Satış ve Kesim Noktaları belirledi.
Belediye Başkanı Azim Öztürk, vatandaşların kurban satışı ve kesiminde çevre ve insan sağlığı gözetilerek satış ve kesim noktaları belirlendiğini açıkladı. Öztürk, vatandaşların gerekli sıhhi kontrollerden geçirilmiş kurbanlık alabilmeleri için belediye tarafından belirlenen noktaların tercih edilmesi gerektiğini söyledi.
Öztürk, kurban kesmek isteyen vatandaşların yine belediyenin belirlediği ve gerekli altyapı hizmetini verdiği merkezlerin tercih edilmesi gerektiğini ifade ederek, “Adana Müftülüğü’nün belirlediği din görevlilerinin nezaretinde profesyonel kasapların gerçekleştireceği kesimlerin daha sağlıklı olacağına inanıyoruz” dedi.
SEYHAN KURBAN SATIŞ YERLERİ
Fatih Mahallesi Semt Pazarı, Gürselpaşa Mahallesi Semt Pazarı, Gürselpaşa Mahallesi 75270 sokağın batısındaki boş arazi, Fevzipaşa Semt Pazarı’nın bulunduğu yerin batısı ile Demiryolu arasındaki boşluk, Yeşiloba Mahallesi 46180 sokak TOKİ Evleri güneybatısındaki boş arsa, Bahçeşehir Mahallesi Semt Pazarı, 2000 Evler Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı Gülen Özkan Camii karşısı, Mithatpaşa Mahallesi Mithatpaşa Caddesi üzeri Kıyıboyu istikametinde 58244 sokak ile 58246 sokak arasındaki arsa, Mithatpaşa Mahallesi 58158- 58130 sokak arasındaki boş arazi, Mithatpaşa mahallesi 58064- 58096 sokak arasındaki boş arazi, Meydan Mahallesi Meydan Caddesi 39059 sokak üzerindeki boş alan ve Hanedan Mahallesi Bakımyurdu caddesi Birbiçer Kebap solonu bitişiği.
KURBAN KESİM NOKTALARI
Emek Mahallesi Semt Pazarı, 2000 Evler Mahallesi Gülen Özkan Camii yanı, Yeşiloba Mahallesi TOKİ, Pınar Mahallesi 1 Nolu Çocuk Parkı güneyi, Gürselpaşa Semt Pazarı ve Fatih Mahallesi Semt Pazarı (Kıyıboyu)

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

40.4° / 25.6°