Soner Çetin, Tufanbeyli’de
Manşet Haber 4.11.2012 17:31:28 0

Soner Çetin, Tufanbeyli’de

Soner Çetin, Tufanbeyli’de

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Avukat Soner Çetin ilçe gezilerine Karaisalı’dan sonra Tufanbeyli’de sürdürdü. Adana kent merkezinde mahallerde, köylerde, beldelerde, varoşlarda halkla buluşan Çetin’in durağı be kez Adana’ya en uzak ilçelerden biri Tufanbeyli oldu.

CHP İlçe yöneticileri ile görüştükten sonra esnaf gezisi yapan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Soner Çetin'e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. CHP Tufanbeyli Belediye eski Başkanı Mustafa Bulun'un da eşlik ettiği gezi sırasında vatandaşlar ilgisizlikten yakındı. Soner Çetin, göreve seçildiği takdirde Tufanbeyli’ye 15 günde bir gelme sözü verdi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Mücavir alanların Büyükşehirlere bağlanma yasasının görev alanlarını genişleteceğini söyleyen Avukat Soner Çetin,'Biz şimdiden ilçelerimiz için projelerimizi hazırladık. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde çözmek için vatandaşla aramızdaki diyalogu daha çok geliştireceğiz. Sorunları birlikte çözeceğiz.  Adana'nın makûs talihini birlikte değiştirecek, birlikte başaracağız' dedi.

CHP Adana Büyükşehir belediye Başkan aday adayı Avukat Soner Çetin, Tufanbeyli’de helikopter sözü verdi.Çetin, 'Adana ile Tufanbeyli, Saimbeyli, Feke ilçelerinin koordinasyonunda eksikliği gidermek için biz devamlı vatandaşlarımızla görüş alışverişinde bulunacağız. Zamanında sorunlara müdahale etmek için 15 günde bir mutlaka Tufanbeyli'ye geleceğiz. Bunun içinde Adana Büyükşehir Belediyesi'ne bir helikopter alacağız' diye konuştu.

YAZARLAR

38.6° / 24.6°