Sözlü’den Demirspor ziyareti
Manşet Haber 1.11.2012 20:16:58 0

Sözlü’den Demirspor ziyareti

Sözlü’den Demirspor ziyareti

Adana(Ulus)--Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Demirspor’u ziyaret ederek, aldığı başarılı sonuçlar için yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcuları kutladı.
Mavi-lacivertli futbolculara antrenman öncesi tatlı ikram eden Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Son 4 maçta aldığınız tüm net skorlar, Adanamızı çok mutlu etti. Demirsporumuzun maçlarını çok yakından takip ediyorum. Sahada mükemmel futbol var. 4 maçlık serinin devam edip, tarihi kulübümüzün daha üst sıralara gelmesini diliyorum. Ayrıca takımda yakalanan birlik ve beraberlik ortamı sevindirici olan farklı bir nokta. El ele verip kenetlenerek ulu çınarımızı istenilen hedefe getirmeliyiz” dedi.

ADS 2. Başkanı Ali Uğur Akbaş, futbol şube sorumlusu Ramazan Çimen ve basın sözcüsü İzzettin Turgut, “Bu tür ziyaretler bizlerin gücüne güç katıyor. Manevi destekler de çok önemli. Takımımız aldığı başarılı sonuçlarla Türkiye gündemine oturdu. Bu tür desteklerle Adana Demirsporumuzu hak ettiği yere taşıyacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Sözlü’nün desteğine teşekkür eden Adana Demirspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, birlik ve beraberlik ortamında camianın özlemle beklediği sonuca ulaşacaklarını söyledi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü daha sonra, takım kaptanları Erman, Hüseyin ve kaleci Şener’e tatlı ikram etti. Ziyarette Ceyhan Belediyesi Basketbol Şube Sorumlusu Sedat Sözlü de hazır bulundu.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°