Sürenkök terörü kınadı
Manşet Haber 22.08.2012 15:35:33 0

Sürenkök terörü kınadı

Sürenkök terörü kınadı

Adana(Ulus)-- Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Gaziantep’te 4’ü çocuk 9 vatandaşımızın ölümü, 69 kişinin de yaralanmasına neden olan hain saldırıyı kınadığı mesajında, toplumun tüm kesimlerinin sağduyulu hareket etmesi gerektiğini söyledi.

ADASO Başkanı Sadi Sürenkök yaptığı açıklamada, bombalı aracın infilak ettirilmesi sonucu bayramın ikinci günü meydana gelen hain saldırının, terörün iğrenç yüzünü bir daha gösterdiğini belirterek, “Masum vatandaşlarımızı hedef olan terör eylemini nefretle ve lanetle kınıyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Hain saldırının, milletimizin yüreğini dağladığını ve derin acı yaşattığını belirten Sürenkök, Türkiye’nin her zamankinden çok birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu bildirdi. Terörün amacına ulaşmaması için sağduyulu olunması çağrısında bulunan ADASO Başkanı Sadi Sürenkök, Türk halkının birlik ve beraberlik içerisinde yaşama kararlılığını sürdürdüğünü ifade etti.

Sürenkök, “Şu iyi bilinmelidir ki, Türkiye’nin toprak bütünlüğünü, birlik ve beraberliğini bozamayacaklar, hiçbir zaman emellerine ulaşamayacak, hak ettikleri cezayı bulacaklardır. Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunlara da asla müsaade edilmeyecektir” diye konuştu.

Adana Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök mesajında, Şırnak’ta meydana gelen trafik kazasında şehit olan 9 asker ve bir korucuya da Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diledi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

37.6° / 24.9°