Toros Federasyonu’ndan muhteşem açılış
Manşet Haber 8.01.2013 08:53:33 0

Toros Federasyonu’ndan muhteşem açılış

Toros Federasyonu’ndan muhteşem açılış

7 ilçenin derneklerinin birlikteliği ile oluşan Adana Toros Dernekleri Federasyonu’nun Genel Merkezi, hizmete girdi.

Genel merkezin açılışı nedeniyle düzenlenen törende konuşan Adana Toros Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Cenap Erol, siyaseten hiçbir beklentisi olmayan federasyonun amacının bölgeye hizmet olduğunu belirterek “Önümüzdeki süreçte çok önemli projelere imza atacağız. Bölgenin kalkınmasında etkin rol oynayacağız. İlçelerde şubeler açılarak Ankara’da temsilcilik oluşturacağız. Birlikten kuvvet doğar sözüyle yola çıkıp ‘BİZ BİRİZ’ dedik. Bugün gelinen noktada görüyoruz ki çok güzel işler başarmışız ve başarmaya da devam edeceğiz’ dedi.

Vali Hüseyin Avni Coş yaptığı konuşmada Adana Valiliği olarak sivil toplum örgütlerini önemsediklerinin altını çizdi, ‘5 Ocak gibi önemli bir günde açılışını yaptığımız federasyonun güzel hizmetler yapacağına eminim. Çok saygın insanlardan oluşan bu birlikteliğin sonsuza kadar sürmesini diliyorum. Bizim üzerimize düşecek ne var ise katkı koymaya hazırız’ dedi.

Hizmet binası Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar, Fatoş Gürkan Zopçuk, Mehmet Şükrü Erdinç, Seyfettin Yılmaz, Ali Demirçalı ve Turgay Develi ile Genel Başkan Cenap Erol tarafından açıldı.

toroslar_drnek5Genel merkez açılışına Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sıtkı Polat, Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Adem Ersoy, Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Selamet, ATO Başkanı Ali Gizer, Sanayi Odası Başkanı Sadi Sürenkök, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Çukurova Belediyesi Başkan Vekili Abdulkerim Özkul başta olmak üzere çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

24.5° / 14.3°