TTNET
Manşet Haber 7.12.2012 10:46:02 0

TTNET'ten ortak kota

TTNET'ten ortak kota

ADSL Ile 3G'yi buluşturan Ortak Kota Türkiye'de orijinalini Defa ve Eklendi sadece TTNET'te


 TTNET geliştirdiği Yepyeni teknolojiyle, Türkiye'de orijinalini ilk kez mobil ve senetle interneti aynı anda tek kotadan sunuyor.

İnternet algısını kökten değiştirecek Olan 'Ortak Kota' Paketi ile TTNET'liler evdeki internetlerini 3G ile dışarıda da kullanma özgürlüğünü yaşıyor. Ortak Kota paketiyle hayatı kolaylaşan TTNET'liler internete tek kota, tek fatura ve tek fiyatla bağlanıyor.

Türkiye'nin İletişim ve Eğlence Şirketi TTNET müşterileri for geliştirdiği Yepyeni BIR teknolojinin ürünü Olan 'Ortak Kota' Paketi Ile internet KULLANIM şeklini kökünden değiştiriyor. TTNET Ortak Kota paketiyle evden ya da Sokaktan Sahneye bağlanmak, senetle ya da mobil genişbant kullanmak En ayrımı ortadan kalkıyor. TTNET met Pratik çözümle müşterilerinin fatura kontrolünü de kolaylaştırıyor.

Türkiye'de orijinalini kez sunulan 'Ortak Kota' Paketi, ADSL ve Avea'nın 3G altyapılarını birleştiren teknolojisiyle mobil ve senetle interneti Ayni Anda sunuyor. TTNET'liler kotasını Ba 3G'den Ba ADSL'den kullanıyor ve Nereden bağlanırsa bağlansın Ayni ücreti ödüyor.

Kullanıcıya ADSL'in rahatlığıyla 3G'nin özgürlüğünü BIR Arada yaşatan Ortak Kota Paketi Ile TTNET'liler tek kota, tek fatura ve tek fiyatla etek ADSL Ile etek 3G Ile Internete bağlanıyor.

 

TTNET, 24 ay Taahhüt tase müşterilerine Ortak Kota NET6 paketini AYLIK 45 TL'ye, Ortak Kota NETLİMİTSİZ paketini imkb AYLIK 84 TL'ye sunuyor. 125 TL değerindeki ADSL Modem, 15 TL'lik BAĞLANTI ücreti ve 3G şapka AÇILIŞ vergileri imkb paketle Birlikte sunularak, müşteriye herhangi BIR Ücret yansıtılmıyor.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°