Türk Sağlık-Sen
Manşet Haber 13.11.2012 15:18:07 0

Türk Sağlık-Sen'den rektör Kibar’a ziyaret

Türk Sağlık-Sen'den rektör Kibar’a ziyaret

Adana(Ulus)--Türk Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Arif Dağlı, Çukurova Üniversitesi Şube Başkanı Ali Uçar Atik ve yönetim kurulu üyeleri ile Rektör Mustafa Kibar’ı ziyaret ederek, hastanede görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarını iletti.

Türk Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Arif Dağlı ve sendikanın Ç.Ü. Şube Başkanı Ali Uçar Atik yönetim kurulu üyeleri ile üniversite rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı ziyaret ettiler. Dağlı, ziyarette Çukurova Üniversitesi’nde görev yapan sağlık çalışanlarının sorun ve taleplerini dile getirdi. Sağlık çalışanlarının kreş, otoparktan yararlanma ve döner sermaye gibi konulardaki sıkıntılarını ifade eden Dağlı, “Sayın rektörümüzün sağlık çalışanlarının sorunlarına duyarsız kalmayacağına inanıyoruz” dedi.

Görev süreleri boyunca üniversitenin çıkarlarını her türlü menfaat ve çıkarın üzerinde tutacaklarını dile getiren rektör Mustafa Kibar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Çalışanlarımızın daha faydalı olmaları elbette sorunlarının çözümlenmesiyle mümkün olur. Üniversitemizde görev yapan sağlık çalışanlarının sorunlarını çözmek için harekete geçmeye hazırız” diye konuştu.

YAZARLAR

36.3° / 23.2°