Yağcı, ADS’yi ziyaret etti
Manşet Haber 17.10.2012 17:26:46 0

Yağcı, ADS’yi ziyaret etti

Yağcı, ADS’yi ziyaret etti

Adana(Ulus)-- Demirspor Kulübünü ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Ziyaeddin Yağcı, başarının bütün kabahatlerin ve kusurların üstünü örttüğünü söyledi.

Kulüp Başkanı Önder Serin ve Yönetim Kurulu üyelerini son 2 maçta aldıkları galibiyet nedeniyle kutlayan Ak Parti İl Başkanı Yağcı, başarılarının devamını diledi.
Tesislerde bir süre incelemeler yapan ve eski takım kadrolarının olduğu fotoğraflara yakından bakarak bazı futbolcular hakkında hatıralarını da aktaran Başkan Ziyaeddin Yağcı, tesisleri çok beğendiğini ifade ederek, “Bu tesislerde başarısızlıktan söz etmek abesle iştigal olur. Adana Demirspor’umuzu Bolu maçından itibaren takip ediyor ve oynadığı maçların hepsini izliyorum. Takımı izleyince bu takımda iş var diyorsunuz. Bilindiği gibi Adanaspor maçında da tribündeydim. Takımımız özellikle son iki maçtır farklı galibiyetler alıyor. Demek ki bazen kan değişimi iyi sonuç veriyor. Başarı bütün kabahatlerin ve kusurların üstünü örter. Herkes kendi üstüne düşen görevi yaparsa başarının gelmemesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Kimse kendi üstüne vazife olmayan işlerle uğraşmayacak. İdareci kulübü iyi idare edecek, antrenör takımı iyi çalıştırıp iyi taktikler verecek, taraftar ise bilet alıp tribüne gelecek ve takımına destek verecek. Ben Adana Demirspor’umuza bundan sonraki maçlarında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.
Adana Demirspor Kulübü Başkanı Önder Serin de “Sizleri her zaman yanımızda görmek isteriz” şeklinde konuştu.


YAZARLAR

38.6° / 24.6°