YÜREĞİR BELEDİYESİNDEN İBADETHANE TEMİZİĞİ
Manşet Haber 18.08.2022 13:51:28 0

YÜREĞİR BELEDİYESİNDEN İBADETHANE TEMİZİĞİ

YÜREĞİR BELEDİYESİNDEN İBADETHANE TEMİZİĞİ

Yüreğir Belediyesi, ilçede bulunan yaklaşık 250 ibadethanede temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Cami, mescit ve cemevlerindeki temizlik çalışmalarıyla vatandaşlar daha sağlıklı bir ortamda ibadet etme imkânı buluyor.
Yüreğir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların ibadetlerini sağlıklı ve temiz koşullarda gerçekleştirebilmeleri için ilçedeki cami, cemevi ve mescitlerin temizlik çalışmalarını düzenli olarak sürdürüyor.
İbadethane temizliğinde kullanılan deterjanların zararlı kimyasallar içermemesine de dikkat ediliyor. Ortama uygun hoş kokulu ürünlerle temizlenen ibadethanelerde vatandaşlar sağlıklı ve hijyenik bir ortamda maneviyatlarını yaşayabiliyor.
Yüreğir’deki tüm ibadethanelerin özenle temizlendiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Evlerimizde yaptığımız temizlik ne kadar özenli ve önemliyse ibadethanelerimizin temizliği de bir o kadar önemlidir. Yılın 12 ayı sürdürdüğümüz ibadethane temizliği çalışmaları sayesinde vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla sağlıklı bir ortamda ibadetlerini yapabiliyorlar.” ifadelerini kullandı.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 19.2°