Zabıta bayram denetiminde
Manşet Haber 16.08.2012 15:42:21 0

Zabıta bayram denetiminde

Zabıta bayram denetiminde

Adana(Ulus)--Çukurova Belediyesi zabıta ekipleri yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle özellikle gıda ürünleri satan işyerlerinde denetimlerini arttırdı. Ekipler, standartlara uygun olmayan ürünlerin satışına da izin vermiyor.

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde özellikle vatandaşların sağlığını tehdit edebilecek ürünlere karşı denetimlerini sürdüren Çukurova Belediyesi zabıta ekipleri, Turgut Özal, Kenan Evren, Adnan Kahveci, Uğur Mumcu ve Barışmanço Bulvarı’nda faaliyet gösteren işyerlerinde incelemelerde bulundu.

Vatandaşın sağlığının ön planda tutulduğunu belirten Çukurova Belediye Başkanı Yıldıray Arıkan, “Yasal mevzuatların uygun gördüğü hükümler çerçevesinde zabıta ekiplerimiz, halkın sağlığını tehdit edebilecek, merdiven altı olarak tabir edilen kalitesiz ürünlere karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Ekiplerimiz incelemelerinde özellikle hijyen ve kalite şartı aranıyor” dedi.

Başkan Arıkan, Çukurova halkının huzur dolu bir Ramazan Bayramı geçirmesi için tüm ekiplerimiz 24 saat aktif olarak çalıştığını söyledi.

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

38.6° / 26.5°