Zabıtanın örnek davranışı
Manşet Haber 15.01.2013 20:09:35 0

Zabıtanın örnek davranışı

Zabıtanın örnek davranışı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nda görev yapan Mehmet Dallaroğlu tam anlamıyla örnek bir davranışa imza attı.

İşlem yapmak üzere Kenan Evren Bulvarı’nda bir banka şubesine giren Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu, gişenin önünde bir miktar para buldu. İnsani bir yaklaşım gösteren Mehmet Dallaroğlu, banka görevlisine bir miktar para bulduğunu söyleyerek, sahibinin gelmesi durumunda kendisini aramasını belirterek, telefon numarasını verdi. Normal mesaisine başlayan Mehmet Dallaroğlu’nun telefonu bir süre sonra çaldı ve banka şubesinden arayan görevli bir vatandaşın parasını kaybettiğini ifade etti. Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu bunun üzerine banka şubesine giderek, parasını düşürdüğünü söyleyen Ömer Remzi Özkan ile tanıştı. Emekli olduğunu ifade eden Ömer Remzi Özkan, bankadan 3 bin TL kredi çektiğini ancak cebine koyarken bin 900 lirasını düşürdüğünü, bunu da eve gittiğinde farkettiğini söyledi.

Bulduğu paranın bin 900 lira olduğunu belirten Mehmet Dallaroğlu, parayı sahibine teslim etti.

Büyükşehir Zabıta Komiseri Mehmet Dallaroğlu’nun örnek davranışı sayesinde parasına kavuşan Ömer Remzi Özkan, “Size çok teşekkür ediyorum. Böylesi dürüst insanların halen var olduğunu bilmek büyük mutluluk. Allah sizden razı olsun” diyerek, duygularını dile getirdi.zabita_para

Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

28.4° / 17.3°