ZEMBİLCİ ADANA BÜYÜKŞEHİR’E Mİ ADAY?
Manşet Haber 7.06.2023 18:06:44 0

ZEMBİLCİ ADANA BÜYÜKŞEHİR’E Mİ ADAY?

ZEMBİLCİ ADANA BÜYÜKŞEHİR’E Mİ ADAY?


İmam Hatip Kökenli Ahmet Zembilci siyasete yerel yönetimlerden Sarıçam Belediye Başkanı seçilerek girdi.

Ak Parti’nin çeşitli kademelerinde görev yaptı. Adana’dan 3. dönem Milletvekili seçiliyor. Yerel yönetim seçimleri Mart 2024’te. Zembilci’den belediyeler ile ilgili açıklamalar gelmeye başlayınca akıllara Mart 2024’te yapılacak Belediye seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı adayı mı olacak soruları akla gelişyor.

Ak Parti Adana Milletvekili Ahmet Zembilci, bugün sosyal medya hesabından  CHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı otobüslerin güzergahını değiştirmesiyle eleştirdi. “Belediyecilik; imar ve ihya, hizmet ve sevda işidir.” diyen Zembilci’nin paylaşımı şöyle:

#Adana’mızı tüm bu hasletlere hasret bırakan, siyasi başarısızlıkları yüzünden adeta hemşehrilerimizden hesap soran bu bağlamda memleketimizi adeta kaderine terk eden ve basiretsiz bir belediyecilik anlayışıyla hareket eden Sayın @ZeydanKaralar01 maalesef inadından vazgeçmiyor.

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden belediye otobüslerini geçirmemek ve bu yönde talimat vererek hemşehrilerimize tabiri caizse işkence çektirmek CHP zihniyetinin en net tezahürüdür.

Hiçbir siyasi ikbal ve hiçbir siyasi rekabet milletimize hizmet götürme noktasında belirleyici bir faktör olamaz, olmamalıdır.

Hemşehrilerimizi siyasi çekişmeler sebebiyle devletimizin hizmetlerinden mahrum bırakmak kimsenin hakkı da haddi de değildir.

Kıymetli hemşehrilerimiz müsterih olsun; AK Parti hükümetleri dün olduğu gibi bugün de yarın da aynı şekilde vatandaşlarının yanında olmaya devam edecektir.”YAZARLAR

38.6° / 24.6°