ZEYDAN KARALAR
15.06.2024 22:15:00 0

ZEYDAN KARALAR'DA BAYRAM MESAJI: MUTLU ET BAYRAM OLSUN

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bayramların küskünlüklerin sona ermesi, kardeşliğin pekişmesi ve barış ortamının sağlanması için çok güzel fırsatlar yarattığını söyledi. Karalar, ümitlerin çoğaldığı bayramlara he

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bayramların küskünlüklerin sona ermesi, kardeşliğin pekişmesi ve barış ortamının sağlanması için çok güzel fırsatlar yarattığını söyledi. Karalar, ümitlerin çoğaldığı bayramlara hep birlikte yürüyeceklerini söyledi. 

Kurban Bayramı öncesinde Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla tiyatro salonunda bir araya gelen Zeydan Karalar, Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Memleket İsterim” şiirinden bir dize okudu.

Yeni dönemde Adana’nın kendilerinden daha fazla iş beklediğini ifade eden Zeydan Karalar, belediye çalışanlarının yaptığı her işin insana ve Adana’ya dokunduğunu kaydederek; “Bu yüzden herkesin işini en işi şekilde yerine getirmesi Adana’mız açısından çok önemli. Önümüzdeki 5 yıl daha huzurlu ve mutlu çalışacağımız bir yıl olacak. Bütün zorluklara rağmen başarılı bir dönem geçirdik. Adana çok daha güzellikler görecek” dedi.

ABB Başkanı Zeydan Karalar kurban bayramı mesajında şöyle dedi:

 “Hemşehrilerimin, milletimizin ve İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Uzun yıllar aileleriyle birlikte, barış, huzur ve mutluluk içinde geçirecekleri nice bayramlar diliyorum. Sevdiklerinizle bir arada, mutluluk büyüttüğünüz bir bayram olsun. Mutlu et bayram olsun, Kurban Bayramı’nız kutlu olsun.”


Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

YAZARLAR

40.4° / 25.6°