Zirve’de yılbaşı eğlencesi
Manşet Haber 2.01.2013 23:43:57 0

Zirve’de yılbaşı eğlencesi

Zirve’de yılbaşı eğlencesi

Adana’nın en seçkin eğlence mekanlarından Park Zirve Zaimoğlu’nda 2 ayrı salonda yılbaşı eğlencesi oldukça neşeli bir ortamda kutlandı.

Yılbaşı gecesinde, konuklar kendilerine sunulan ikramlar ve eğlence seçenekleriyle iki salonda yerlerini aldı.  Le Maxim’s  Bar da DJ Dodo önce hareketli parçalar eşliğinde katılımcıları eğlendirirken, Saatler 24.00’ı gösterdiğinde Oryantal Ela sahne aldı. Kıvrak danslarıyla dikkat çeken Ela, yaklaşık yarım saat bol bol göbek attı.  

zirvedeyeniyilparkzirve_eglence
SÜPRİZ SUCUK PARTİSİ


 Safran Balo Salonu ise seçkin konuklarını ağırlarken, Grup Five Band’ın canlı müziği eşliğinde gönüllerince dans edip eğlendiler. Burada da DJ Erol müziklerle coşkuyu artırırken, yine yılbaşı eğlencelerinin vazgeçilmezlerinden Oryantal Ela sahne aldı. Kıvrak ve güzel danslarıyla konukları eğlendiren Ela, uzun bir süre sahnede kaldı ve masaları tek tek dolaştı.

 

Her iki yerde de gecenin sonlarına doğru ise konuklara sürpriz olarak ise mangalda sucuk ve işkembe çorbası havuz başında fıçılarda yakılan ateşler eşliğinde sunuldu. Sucuk ve çorbalarını yiyen konuklar, neşe içinde salonlarına geçerek mutlu bir yeni yıla girmenin keyfini çıkardılar.

YAZARLAR

19.5° / 8.9°