Hotivi

Halkın Yegane Garantisi CHP - Adana UlusAdana Ulus

22 Haziran 2021 - 16:08

Halkın Yegane Garantisi CHP

Son Güncelleme :

11 Nisan 2015 - 13:53

elifdoganturkmen_hamamkoy (1)CHP Adana Milletvekili Adayı Av. Elif Doğan Türkmen,  vatandaşı mağdur ve muhtaç etmeden; devletin görevi olan yardım ve hizmetleri hediye gibi değil, hakları olarak teslim etmek istediklerini söyledi.

Kozan ilçesine bağlı Hamamköy mahallesinde muhtar Atilla Ünal ile birlikte toplam 30 muhtar ve CHP milletvekili adaylarının katıldığı toplantıya katılan CHP Adana Milletvekili Adayı Türkmen, mahallelilerle, bölgenin sıkıntılarını ve çözüm yollarını konuştu.elifdoganturkmen_hamamkoy (2)

Kozan İlçe Başkanı Yusuf Karavelioğlu, Seyhan Belediye Başkan Vekili Ertan Karaoğlu’nun da katıldığı toplantıda Türkmen, emeği geçen herkese teşekkür edip, “Bugün herkesin gözünde gördüğüm iktidar heyecanı bize ışık oluyor. Yıllardır eğilip, bükülmeden; dimdik durarak verdiğimiz iktidar mücadelemiz, 7 Haziran’da kazanacağımız seçimle taçlanacak. Adana’da birinci parti olacağız; Türkiye’de birinci olacağız” dedi.

“HALKIN YEGANE GARANTİSİ, CHP”

Hamamköylüleri ve çevre mahalle muhtarlarını dinleyen Türkmen, bundan sonra köy köy gezeceklerini; bazı köylerde de konaklayarak halkla seçim öncesinde de sonrasında da hep iç çe olacaklarını ifade etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun parti seçim programına dahil ettiği projelerden de bahseden Av. Elif Doğan Türkmen şunları söyledi: “Biz parti olarak, vatandaşı mağdur ve muhtaç etmeden; zaten devletin görevi olan yardım ve hizmetleri hediye gibi değil, hakları olarak teslim etmek istiyoruz. Bugün AKP’nin halka lütfederek verdiği, sağladığı imkanların biz, halkımızın kendi hakkı, kendi emeği, kendi vergisi olduğunun bilincindeyiz. Halkın, yegane garantisi CHP olacak. Bu nedenle, bugün sağlanan imkanlar, her kesimden insanımız için, bizim iktidarlığımız döneminde katlanarak arttırılacaktır.”elifdoganturkmen_hamamkoy (3)

takipçi satın al